Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЄС підтримує Україну в просуванні реформи державного управління

  • 344
ЄС підтримує Україну в просуванні реформи державного управління

У рамках європейського Проєкту EU4PAR2 Євросоюз продовжує надавати підтримку реформі держуправління. Про це повідомив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко за результатами зустрічі із делегацією Представництва ЄС в Україні.

«Реформа держуправління є стратегічною для України, також це один із фундаментів нашого євроінтеграційного треку. На етапі повоєнної відбудови ми повинні докласти всі зусилля на всіх напрямах, щоб повернути українську демократію на деокуповані території, а з нею і якісне відповідальне врядування, яке буде відповідати потребам людей», – сказав Корнієнко.

Він додав, що ЄС ухвалив рішення продовжити підтримку України в просуванні реформи державного управління. А під час зустрічі із делегацією Представництва ЄС в Україні українські парламентарі обговорили з європейськими колегами конкретні кроки та дії в межах проєкту.

«Важливо продовжувати реформу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, проводити структурні реформи інституцій, діджиталізацію. Водночас важливо підвищувати престиж публічної служби, розширювати підходи пошуку відповідних кадрів. Важливим напрямом зберігається і реформа справедливої оплати праці державних службовців», – наголосив перший віцеспікер.

Також він подякував європейським партнерам за допомогу в реалізації першої фази цього проєкту, яка забезпечила результативність реформи держуправління.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy