Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЄС підтримує ухвалений парламентом законопроєкт про олігархів – Олександр Корнієнко

  • 10262
ЄС підтримує ухвалений парламентом законопроєкт про олігархів – Олександр Корнієнко

На 23 саміті Україна-ЄС у Києві представники Євросоюзу привітали прийняття та подальше впровадження законопроєкту про олігархів, який ухвалила Верховна Рада. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Було багато спроб зірвати ухвалення цього законопроєкту – потужними медійними атаками, намаганням загальмувати його розгляд тисячами правок, заблокувати розгляд, відіславши текст на аналіз до Венеційської комісії та розмовами, що він не відповідає європейській практиці. Нарешті сьогодні ми побачили справжню позицію Європи: вона привітала наше рішення позбавити українську політику впливу олігархів та продовжити роботу у цьому напрямку», – заявив Корнієнко.

За його словами, така позиція Євросоюзу чітко зафіксована у спільній заяві за підсумками 23-го саміту Україна-ЄС.

Очільник «Слуги Народу» зазначив, що, хоч парламент ухвалив цей законопроєкт, спікер Руслан Стефанчук досі не може його підписати. Опозиція подала загалом 12 постанов про скасування ухвалення законопроєкту, заблокувавши його підписання.

«Ми розуміємо шалений спротив олігархічних сил у парламенті. Але хай там як, а процес вже пішов і його не зупинити. Наша фракція віддала 229 голосів за цей законопроєкт, і він фактично він був ухвалений силами нашої фракції, хоча й за підтримки груп «Довіра», «За майбутнє» та частини «Голосу». І я впевнений, що наступного пленарного тижня ми розглянемо ці 12 постанов та розблокуємо підписання цього законопроєкту», – запевнив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy