Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Забезпечення нашого війська, наближення до ЄС і НАТО та відбудови України - у пріоритетах Ради

  • 433
Єгор Чернєв: Забезпечення нашого війська, наближення до ЄС і НАТО та відбудови України - у пріоритетах Ради

Основними акцентами у роботі 9 сесії Верховної Ради залишаються забезпечення наших захисників, наближення до стандартів НАТО, відбудова України тощо.

Про це заявив народний депутат, заступник голови Комітету ВР із питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.

За його словами, народні депутати продовжують працювати над законопроєктами, що стосуються забезпечення нашої армії.

«Так, ми працюємо над змінами до законодавства щодо закупівель у Міністерстві оборони, щоб мати максимальну прозорість. Це дуже важливо під час війни і для партнерів, і для України, адже необхідне розуміння, що все йде на армію та витрачається максимально ефективно», – наголосив він.

Також триває робота над євроінтеграційними проєктами, адже Україна має виконати Копенгагенські вимоги, щоб наблизитися до Європейського Союзу.

Пріоритетом Комітету із питань нацбезпеки, оборони та розвідки є низка законопроєктів, які наблизять Україну до стандартів НАТО, додав Єгор Чернєв.

«Це необхідно зробити до червневого саміту, щоб саме там отримати конкретне запрошення до НАТО. Крім того, ще один великий блок питань стосується економіки, відбудови України, соціальних проблем. Саме тому Верховна Рада намагається працювати не тільки у штатному, а й у посиленому режимі, щоб забезпечити функціонування держави сьогодні й після нашої перемоги», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy