Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Європа поступово усвідомлює, що членство України в НАТО є гарантією безпеки в регіоні

  • 381
Єгор Чернєв: Європа поступово усвідомлює, що членство України в НАТО є гарантією безпеки в регіоні

Україна продовжує впровадження реформ задля вступу до НАТО й де-факто переозброюється з переходом на стандарти Альянсу.

Про це заявив народний депутат «Слуги Народу», заступник голови Комітету ВР із питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Ми також паралельно взаємодіємо з партнерами й пояснюємо, що НАТО без України, як і Україна без НАТО, призведе до нової війни через якісь кілька років. Із таким агресивним сусідом тільки наше членство в Альянсі є гарантією безпеки в регіоні», – зауважив народний депутат.

Він зауважив, що жодна із країн НАТО чи Європейського Союзу не готувалася до війни такої інтенсивності, як зараз в Україні. Відповідно, багато хто скорочував армії, зброю і боєприпаси продавали. Зараз ситуація кардинально змінюється, додає політик.

«На жаль, із розвалом СРСР усі цивілізовані країни вирішили, що загрози з боку Росії немає. Була неправильно обрана стратегія, що не враховувала такого проблемного сусіда як рф. Виходить, що не побачили небезпеку буквально у себе під носом. Так, Європа прорахувалася, але зараз робляться висновки й це великий плюс. Оборонні бюджети збільшуються, оборонні замовлення зростають. І для допомоги нам, і для поповнення власних запасів по всій Європі запускаються виробництва, розконсервовуються багато військових заводів», – зазначив Єгор Чернєв.

На його думку, зараз НАТО стає саме тим Блоком, яким він був у період Холодної війни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy