Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Вимагаємо від міжнародних організацій забезпечення негайної демілітаризації ЗАЕС та міста Енергодар

  • 5467
Єгор Чернєв: Вимагаємо від міжнародних організацій забезпечення негайної демілітаризації ЗАЕС та міста Енергодар

Україна вимагає негайної демілітаризації ЗАЕС та міста Енергодар на всіх міжнародних майданчиках, включаючи ООН та МАГАТЕ. Інакше – росія може використати ядерний шантаж та штучно створити аварійну ситуацію з витоком радіації задля фіксації статусу-кво у війні та припинення звільнення окупованих територій Збройними Силами України.

Про це заявив народний депутат «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

«росіяни мають відвести війська та створити навколо станції демілітаризовану зону радіусом хоча б у 5 кілометрів. Якщо ж вони відмовляться – це стане свідченням того, що ядерний сценарій існує, і росіяни готові забруднити радіацією все навколо тільки щоб врятувати обличчя путіну і не здати Херсон», – сказав він.

За його словами, нездорова активність росіян навколо ЗАЕС наштовхує на думку, що вони можуть намагатися спровокувати аварію на станції з витоком радіації для припинення бойових дій та початку переговорів.

«Вочевидь, вже навіть у кремлі зрозуміли, що війну їм не виграти. Крім того, внаслідок фактичного оперативного оточення росіян на правому березі Дніпра, втрата росіянами Херсону стає дедалі вірогіднішою, що може призвести до політичних потрясінь і у самій росії», – зауважив політик.

У такій ситуації путіну життєво необхідно негайно зупинити бойові дії, розпочати переговори, переконаний Єгор Чернєв. Потужна інформаційна кампанія як напряму, так і через своїх агентів на Заході, яка мала тиснути на нас сісти за стіл переговорів, результату не принесла. Тому тепер у хід пішов ядерний шантаж, додав він.

«Навіть невелика аварія та витік радіації дасть росіянам змогу вимагати припинення бойових дій на всьому півдні та закликати світ долучитися до ліквідації наслідків катастрофи. Звісно, під російським контролем. За таких розкладів росіяни можуть сподіватися, що лінія зіткнення зафіксується, війна зупиниться, а з нею припиниться і звільнення окупованих територій. Що дасть їм змогу зміцнитися на півдні та накопичити нові сили для подальшого наступу»,- застеріг депутат «Слуги Народу».

Єгор Чернєв наголосив на тому, що путін врешті решт має зрозуміти: жодні його сценарії в Україні не спрацюють – ані техногенні катастрофи, ані ракетні обстріли, ані ядерні удари не змусять нас капітулювати чи навіть зупинитися.

«Бо це наша земля. І ми будемо за неї боротися до звільнення останнього метра», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy