Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Українська армія може збивати всі типи російських ракет

  • 388
Єгор Чернєв: Українська армія може збивати всі типи російських ракет

Росіяни вже не мають жодного типу ракет, з якими Україна не може впоратися. Це ставить крапку в якійсь умовній технічній перевазі рф над нашою армією.

Про це заявив народний депутат “Слуги Народу”, заступник голови парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Ані «Кинджали», ані «Іскандери», ані ракети С-400, якими раніше обстрілювали українські міста, вже не є настільки небезпечними. Зараз ми можемо їх збивати. Відповідно, нинішня масована атака – це передовсім спроби вибити наші установки Patriot, які перехоплюють російські ракети, а також намагання знайти наші склади озброєнь та місця дислокації нових бригад, які також будуть задіяні в контрнаступі. Усі ці дії ворога не дають результату, і це основне», – зазначив політик.

Він повідомив, що все надане партнерами озброєння використовується Україною на лінії фронту та для формування нових бригад наступу і створення резерву.

«Ми починали зі «Стінгерів» і «Джавелінів», а зараз дійшли до створення спільних підприємств із виробництва й ремонту у сфері ВПК. Наші партнери щоразу у своїй допомозі виходять на новий рівень. Надалі – тільки наша інтеграція в НАТО, що стане логічним завершенням загального процесу. І в цьому контексті нам уже все одно, як на це реагують «на болотах» і що там відбувається», – сказав парламентарій.

Наразі Україна продовжує активно працювати над тим, щоб союзники все ж передали нам літаки F-16, зауважив Єгор Чернєв.

«Ми розраховуємо, що це буде наш основний бойовий літак, оскільки це найпоширеніша машина, яку має багато країн, є серйозна ремонтна база, в багатьох державах є умови для навчання пілотів. Я абсолютно впевнений, що F-16 з’являться в українському небі, але це питання часу й у найближчі місяці воно буде вирішене», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy