Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Україна продовжить шлях до НАТО, незважаючи ні на що

  • 671
Єгор Чернєв: Україна продовжить шлях до НАТО, незважаючи ні на що

Україна очікує від червневого Мадридського саміту НАТО чіткої перспективи членства в Альянсі.

Про це зазначив народний депутат «Слуги Народу», член міжпарламентської ради Україна-НАТО Єгор Чернєв за підсумками зустрічі Міжпарламентської ради Україна-НАТО, в межах якої до Львова прибули колеги з 14 країн-членів Альянсу.

«Більше того, ми розраховуємо отримати членство у НАТО без проходження процедури ПДЧ, про що говорила і тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін. Адже ми маємо на це всі права та підстави. Шлях до НАТО закріплено у нашій Конституції, і змінювати її ніхто не буде», – наголосив він.

Як зауважив народний депутат, ще до війни Україна багато років успішно виконувала річні національні програми у рамках співпраці з НАТО і проводила необхідні реформи, що, по суті, і було виконанням ПДЧ.

Окрім того, розповідає Єгор Чернєв, коли прийшла війна, наша країна довела, що не просто здатна себе захищати проти більш потужного ворога, але й може значно зміцнити Альянс у військовому плані.

«Нарешті, в ході цієї війни, завдяки західній допомозі, надшвидкими темпами відбувається перехід України на озброєння та стандарти НАТО, і через деякий час це призведе до майже повної сумісності української армії з арміями інших країн-членів Альянсу», – додав член міжпарламентської ради Україна-НАТО.

За його словами, колеги пообіцяли, що з цією метою піднімуть у парламентах своїх країн питання про прискорення постачання нам важкого озброєння, включно з РСЗВ та протикорабельними ракетами, на яких я особливо наголошував.

«Звичайно, наш вступ до НАТО може відбутися лише після завершення війни. Але він має бути швидким та гарантованим, про що ми хочемо почути у Мадриді. І тоді жодні рецидиви імперських амбіцій у сусідній країні нам більше не загрожуватимуть», – підсумував Єгор Чернєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy