Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Україна поступово переламує ситуацію та починає перемагати. Попереду – крах Росії

  • 7300
Єгор Чернєв: Україна поступово переламує ситуацію та починає перемагати. Попереду – крах Росії

Стає очевидним, що крім військової, економічної та моральної поразки Кремль зазнає ще однієї, не менш важливої – ідеологічної. Весь фундамент російської пропаганди за останнє десятиліття провалюється в безодню.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

«Це тотальне банкрутство путінської ідеології, яке вже не прикрити нічим. І в результаті військовий, економічний та ідеологічний крах Росії неодмінно призведе її до краху політичного. Це крах імперії», – наголосив він.

Єгор Чернєв зазначив, що війна триває й попереду важкі бої. Проте всім у світі вже стало зрозумілим – перемога буде за Україною. І вона стане нашим трампліном для стрибка в майбутнє, про яке всі ми мріяли 30 років.

«Що буде потім? Потім будуть репарації від Росії, інвестиційний бум на відновлення інфраструктури, будуть відкриті кордони та членство в ЄС… Але найголовніше – Україна перетвориться на одну з ключових країн регіону та світу. Впливову, авторитетну, увінчану славою розгрому “непереможної” російської армії. Саме так здобувається суб’єктність. Тримаймося, залишилося вже недовго!» – закликав депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy