Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: США допоможе знизити борговий тиск на економіку України

  • 553
Єгор Чернєв: США допоможе знизити борговий тиск на економіку України

Мета США в цій війні – максимально послабити Росію в економічному та військовому плані і водночас зміцнити Україну. Саме цією метою були прийняті закони щодо зниження боргового тиску на економіку України та посилення контролю за дотриманням санкцій проти Росії та її міжнародної ізоляції.

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу» Єгор Чернєв, коментуючи ухвалення Палатою представників США низки законопроєктів щодо України.

Зокрема, ці документи, спрямовані на полегшення боргового тягаря України, на те, щоб виконавча влада США була зобов’язана домагатися “максимально можливого ступеня” виключення російських посадових осіб з участі у зустрічах, засіданнях та інших заходів “Групи двадцяти”, Базельського комітету з банківського нагляду, Ради фінансової стабільності, Міжнародної асоціації страхових. наглядів та Міжнародної організації комісій з цінних паперів.

А також щодо дотримання американськими фінансовими установами санкцій, запроваджених США щодо РФ та Білорусі.
«Війна з Росією ведеться не тільки безпосередньо на полі бою, але і у кіберпросторі, і у фінансово-економічній, політичній та дипломатичній сферах. Завдяки західній допомозі фінансова система України залишатиметься стійкою та стабільною, в той час, як санкційний тиск на Росію буде лише поглиблювати кризу в її економіці», – переконаний Єгор Чернєв.

За його словами, так буде тривати доти, доки стратегія США не завершиться успіхом, і Росія зазнає такої військової, економічної та політичної поразки, що вона більше ніколи не зможе загрожувати своїм сусідам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy