Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв розповів про варіанти безпекових гарантій для України

  • 863
Єгор Чернєв розповів про варіанти безпекових гарантій для України

Наша держава постійно веде перемовини з іншими країнами, які б могли надати гарантії безпеки у майбутньому, варіантів таких гарантій може бути декілька. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Постійної делегації України у ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Звичайно нам би хотілося, щоб гарантами були передусім ядерні держави. Формати військово-політичних союзів можуть бути різними. Навіть якщо це воєнний союз, гарантії безпеки можуть бути різні – військова допомога, озброєння, санкції», – пояснив Чернєв.

Втім, за його словами, один з головних аспектів гарантій безпеки України є постачання сучасної високоефективної зброї.

«Я думаю, що найефективнішим буде насичення України необхідним озброєнням настільки, щоб у будь-якого агресора відпало бажання заходити в Україну. Це може бути форматом гарантії безпеки від інших країн», – вважає депутат.

Він нагадав, що під час зустрічі у Рамштайні очільники оборонних міністерств понад 40 країн запевнили, що постачатимуть стільки озброєння і стільки часу, скільки Україні буде потрібно для перемоги.

«За місяць-півтора у нас буде насичення фронту озброєнням, яке необхідно для початку контрнаступальних дій. Ми вже бачимо ефективність цієї зброї», – підсумував Чернєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy