Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Російська економіка валиться погодинно. Ресурсів на окупацію України немає

  • 8218
Єгор Чернєв: Російська економіка валиться погодинно. Ресурсів на окупацію України немає

Плани Путіна по захопленню України йдуть шкереберть, Росія вже використала всі ресурси, але все одно не змогла досягнути своєї мети – попри те, що її армія набагато більша за українську. Найближчим часом на РФ чекає колапс.

Про це в інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ заявив народний депутат від «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

«Вони сьогодні знаходяться в патовій ситуації: відійти не можуть, наступати також. Їхніх ресурсів вже не вистачить на окупацію України. Навіть якщо теоретично припустити, що вони окуповують нашу країну, що робитимуть із населенням? Для того, щоб втримувати тут ситуацію, за різними оцінками їм потрібно від півмільйона до мільйона людей в адміністраціях, меріях, правоохоронних органах. Але ж у них їх немає! Та, повторюся, вони не зможуть окупувати Україну», – наголосив він.

За словами депутата, зараз час грає на користь України. Фактично російська економіка сьогодні валиться погодинно, і скоро в Кремля не буде можливості підтримувати військову міцність і ведення бойових дій.

«За різними оцінками від двох місяців до пів року там станеться колапс. Не буде за що утримувати армію як на чужій території, так і на своїй. У короткій перспективі буде пів мільйона безробітних росіян. Далі ця цифра зростатиме. Тому уся ця історія про їхні вимоги просто розчинятиметься. Бо в них не буде можливості стримувати всередині країни економіку, без якої немає військової міцності та військових дій. Тому нам потрібно триматися», – зазначив Єгор Чернєв.

Він також додав, що Збройні Сили України довели – російська армія не є непереможною. Незважаючи на її кількість, зараз вона несе колосальні втрати.

«В Афганістані за 10 років Радянський Союз втратив 14 тисяч солдат. Зараз втрати росіян – вже понад 12 тисяч за два тижні. Тому у мене абсолютно немає сумнівів, що Україна переможе. Їхня армія хоч і велика, але набагато слабша за ЗСУ, теороборону та взагалі українську націю. Ми знаємо, за що воюємо. Ми захищаємо свої родини, свою землю, свою країну і готові боротися до кінця – до перемоги!» – підсумував Єгор Чернєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy