Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Путіну не вдасться залякати Україну ні мобілізацією, ні ядерною зброєю

  • 600
Єгор Чернєв: Путіну не вдасться залякати Україну ні мобілізацією, ні ядерною зброєю

Україна вже перемагає на полі бою й робитиме це в майбутньому, тому ні погрози РФ із приводу можливого застосування тактичної ядерної зброї, ні оголошена в Росії мобілізація не залякають українців і наших союзників.

Про це сказав народний депутат «Слуги Народу», голова Постійної делегації України у ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Ніхто з Путіним не буде домовлятися, йому відповідатимуть симетрично або асиметрично. І Пентагон, і Білий дім має сценарії відповідей на будь-які дії Кремля щодо застосування ядерної зброї. Але ставка зараз робиться на превентивні заходи, щоб не допустити такого застосування. США тримають ситуацію на контролі. Декілька днів тому вони підняли в повітря три спецлітаки, що не злітали 30 років. Їхнє завдання – відстежувати ядерний слід і фіксувати, коли щось буде відбуватися з ядерним озброєнням у РФ, наприклад, розконсервація чи переміщення зі складів», – повідомив парламентарій.

Він переконаний, що процедуру псевдореферендумів на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей російська влада запустила саме для того, щоб після закріплення наших територій у складі рф, висунути нам ультиматум відійти повністю з території цих областей. Кремль вважає, що коли де-юре ця територія стане частиною рф, у нього будуть підстави для застосування ядерної зброї у випадку продовження бойових дій.

«Це жодним чином не вплине на контрнаступ української армії, ці «референдуми» не є для нас загрозою, бо битимуть наші військові не за результатами референдумів, а по рашистах. Крім того, весь світ розуміє, що референдуми ані юридично, ані політично не є правомірними, а це означає, що і легітимізації застосування ядерної зброї не може бути. Це фікція, яку намагається «продати» власним громадянам Путін», – зазначив народний депутат.

За його словами, зараз Україна скликає Раду безпеки ООН задля оголошення неправомірності псевдореферендумів. Світова спільнота має звернути увагу на цю проблему й посилити санкційний тиск на росію, а також надати Україні додаткове озброєння. Крім того, наша держава ставить питання про те, щоби взагалі виключити рф зі складу Радбезу ООН.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy