Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Політика Президента і дипломатії забезпечили небачену за 30 років підтримку Заходу

  • 694
Єгор Чернєв: Політика Президента і дипломатії забезпечили небачену за 30 років підтримку Заходу

Завдяки активній політиці Президента Зеленського та української дипломатії Україна отримала небачений за 30 років рівень підтримки з боку Заходу. Зокрема, створена реальна антипутінська коаліція, наша армія отримує від країн-партнерів сучасну зброю, Україна робить швидкі кроки на шляху до вступу в Євросоюз.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», голова Постійної делегації України у ПА НАТО Єгор Чернєв, коментуючи досягнення України з моменту інавгурації Володимира Зеленського.

«Глава держави консолідував навколо України провідні країни світу, сформувавши реальну антипутінську коаліцію. Він особисто звернувся до парламентів 20 держав, постійно підтримує зв’язок із лідерами країн, бере участь у найважливіших світових самітах, як-от G7. Навіть попри реальну загрозу власному життю, Володимир Зеленський не залишив Київ і своє робоче місце – це стало потужною мотивацією як для самих українців, так і для світу», – вважає Єгор Чернєв.

Він додав, що обсяг фінансової допомоги Україні рахується в мільярдах євро не щорічно, а щомісячно, а Єврокомісія обговорює план відновлення України на сотні мільярдів євро.

Крім того, Україна заповнила заявку та опитувальник щодо статусу кандидату в члени Євросоюзу, а нашу заявку на вступ до ЄС розглянуть вже у червні.

Єгор Чернєв наголошує, що безпрецедентно потужною стала військова підтримка Заходу та санкційний тиск на країну-агесора.

«Нині наша армія отримує сучасну зброю, зокрема і важку, активно переходить на стандарти НАТО. Європа поступово відмовляється від російської нафти та газу. А США та ЄС запроваджують безпрецедентні та масштабні санкції проти РФ», – зауважив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy