Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Парламент має якнайшвидше ухвалити законопроєкт про статус захисників та захисниць

  • 8749
Єгор Чернєв: Парламент має якнайшвидше ухвалити законопроєкт про статус захисників та захисниць

В Офісі Президента України завершується напрацювання з розробки законопроєкту з визначення статусу захисників та захисниць України. Після внесення до парламенту народні депутати повинні підтримати цей документ якомога швидше. Про це на брифінгу в кулуарах парламенту повідомив народний депутат України від «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

Наразі жоден закон не регулює цей статус.

Ініціативу підтримали члени сімей загиблих учасників АТО/ООС. Сьогодні вони перебували у парламенті під час Послання Президента про внутрішнє і зовнішнє становище України.

«Будемо переконувати всіх колег, щоб це відбулося якнайшвидше. Законопроєкт визначає статус захисника та захисниці. Тому що в інших нормативно-правових актах така термінологія використовується, але жоден закон не регулює, що означає цей статус в Україні. На жаль, на 8 рік війни ми не маємо такого статусу, закріпленого в законодавстві. Думаю, ця несправедливість має бути вирішена вже найближчим часом», – заявив Єгор Чернєв.

Народний депутат від «Слуги Народу» зазначив, що справжню та фактичну незалежність Україна отримала лише 2014 року, коли вступила в боротьбу з російським агресором. І наразі триває війна за незалежність, європейський та євроатлантичний вибір.

«Ціна цій незалежності – тисячі загиблих, десятки тисяч поранених. Завдяки героям, які віддали життя, ми маємо мирне над Україною. І маємо право обирати свій шлях», – наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy