Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Найближчим часом Україна може перейти у контрнаступ та почати звільняти окуповані території

  • 12739
Єгор Чернєв: Найближчим часом Україна може перейти у контрнаступ та почати звільняти окуповані території

Вже найближчим часом українська армія може перейти у контрнаступ та почати звільняти окуповані території – злам наступив, і вже дуже скоро війна піде за нашим сценарієм. Сьогодні для цього формуються всі необхідні передумови.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

За його словами, на більшості напрямків наступальний потенціал ворога вичерпаний і наступив тимчасовий стан рівноваги.

До того ж, російські війська втратили здатність до високомобільних дій. Розтягнутість ліній забезпечення, проблеми з логістикою та величезні втрати призвели до того, що фашисти почали окопуватися та готуватися до оборони.

«Стратегічна ініціатива поступово переходить до нас. Тепер ми, а не ворог, будемо визначати час, місце та напрямки ударів. І вирішувати, де і коли ми проведемо наступальну операцію з метою оточення ворога чи звільнення того чи іншого міста», – наголосив Єгор Чернєв.

Він також додав, що ворог розсереджує скупчені колони, щоб вберегти їх від знищення, і розбивається на невелики групи. Це дає можливість нашим високомобільним підрозділам відносно невеликими силами наносити точкові удари та поступово знищувати техніку та живу силу ворога.

«Отже, злам наступив, і вже дуже скоро війна піде за нашим сценарієм. Якщо вона досі ще триває, то тільки тому, що путін не готовий миритися зі своєю поразкою. Він відступить лише тільки тоді, коли останній його солдат чи найманець на українській землі перетвориться на добриво», – сказав депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy