Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Керівництво країни та суспільство продемонстрували безпрецедентну єдність перед обличчям агресора

  • 5972
Єгор Чернєв: Керівництво країни та суспільство продемонстрували безпрецедентну єдність перед обличчям агресора

Сьогодні українським народом захоплюється весь світ, адже наші співвітчизники продемонстрували витримку та спокій, холодну рішучість та готовність боронити країну. І це вразило не тільки союзників, а й ворогів, заявив з парламентської трибуни заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв.

«У Кремлі чекали, що настане паніка та хаос. Але не дочекалися. І не дочекаються. Тому що в нас живе дух наших славетних предків, дух славних козаків. Ми всі разом, влада та опозиція, керівництво країни та суспільство продемонстрували безпрецедентну єдність перед обличчям агресора», – наголосив він.

Заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації від «Слуги Народу» впевнений, що у разі реальної повномасштабної агресії українці, попри статус, статки та партійну приналежність, будуть виконувати свій громадянський обов’язок в одних окопах.

«Єдність, яку продемонструвало наше суспільство, говорить тільки про одне: українська нація міцнішає, дорослішає та стає взірцем сміливості та відваги для інших народів. І поки ми будемо єдині, ми непереможні», – зазначив він.

Єгор Чернєв подякував всім, хто не піддався панічним настроям та залишився в Україні, а Президенту – за те, що у скрутний час повів себе як справжній лідер держави.

Також він подякував МЗС, яке довело, що українська дипломатія є однією з найкращих у світі.

«Ми мобілізували поряд з Україною всі найбільші демократичні країни світу», – пояснив Єгор Чернєв.

Водночас він подякував українській армії та правоохоронцям, які продемонстрували непохитну волю та готовність захищати нашу країну ціною власного життя.

Крім того, Єгор Чернєв подякував міжнародним партнерам, які в найскрутніший час підставили Україні плече і допомогли дипломатично, військово, інформаційно.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy