Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернєв: Перемога України - єдиний шанс врятувати Європу

  • 229
Єгор Чернєв: Перемога України - єдиний шанс врятувати Європу

Західні партнери розуміють, що альтернативи, ніж виграти війну в Україні вже немає. росія – це агресор не лише для України, а й загроза для всієї європейської безпеки.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу» Єгор Чернєв, який перебуває у Давосі на економічному форумі.

«Питання в тому, чи мають партнери необхідні потужності. Ми розуміємо, що треба збільшувати виробництво боєприпасів і озброєння, але, на жаль, у європейських країнах це відбувається досить повільно. При цьому, навіть продовжуючи війну в Україні, путін може одночасно через білорусь напасти на балтійські країни. І це можуть бути паралельні процеси. Президент Литви Гітанас Науседа прямо про це сказав: вони розуміють, що можуть бути наступними. Тому сьогодні ми бачимо, що європейські країни поступово прокидаються, консолідуються і готові допомагати Україні більше і фінансово, і у військовому плані», – сказав він.

За словами Єгора Чернєва, сьогодні вже усі, від країн Балтії до Португалії, розуміють, що перемога України – єдиний шанс врятувати Європу.

«рф розпочала війну не задля того, аби додати дві області до своєї території. Адже війні передував ультиматум від рф щодо відходу НАТО на кордони 1997 року. Мета – розвалити НАТО і позбавити європейські країни безпекової парасольки США. Таким чином росія хоче змінити світовий порядок та витіснити США з Європи. І замість американців стати для європейців гарантом безпеки, як це було після перемоги над Наполеоном. Тоді “жандармом Європи” була саме російська імперія», – пояснив народний депутат.

«Прямо сьогодні, на наших очах йдуть спроби переглянути світовий порядок і відмотати ситуацію щонаменше на 100 років тому, коли не було такого впливу США у Європі та гегемонії західного ліберального світу. І рф хоче змінити світ, щоб він став диктаторським. Це і сталося би, якби Україна програла», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy