Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Єгор Чернев пояснив, як загальна мобілізація розхитає росію

  • 979
Єгор Чернев пояснив, як загальна мобілізація розхитає росію

Загальна мобілізація закінчиться для росії підвищенням соціальної напруги та новими проблемами для економіки. Про це під час телемарафону єдиних новин заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв.

«Якщо зараз більшою мірою воюють контрактники, які підписувалися під те, що вони можуть загинути, то мобілізовані – це ті, які зараз сидять на диванах, дивляться раша ЗМІ та думають, що вони перемагають. Коли вони зіштовхнуться з реальністю і поїдуть з України у поліетиленових пакетах, то це дуже змінить ставлення до війни», – запевнив Чернєв.

За його словами, у рф дійсно досить великий мобілізаційний ресурс, але загальна мобілізація неминуче призведе до соціального вибуху та подальшого економічного спаду.

«Почнеться корупція, бігатимуть уклоністи, зросте соціальна напруга через те, що росіяни не хочуть їхати на війну. Плюс це велике навантаження на економіку рф: мобілізованих треба нагодувати, одягти, надати зброю. А до цього витягнути їх з роботи, а це втрата робочої сили. Думаю, що ця спроба коштуватиме їм дуже дорого», – констатував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy