Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Є кілька варіантів фінансування відбудови України – Олександр Качура

  • 485
Є кілька варіантів фінансування відбудови України – Олександр Качура

На відбудову деокупованих міст держава залучатиме кошти міжнародних донорів та гроші від продажу заарештованих російських активів. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура.

«Є декілька варіантів фінансування відбудови країни. Вже є перший юридичний прецедент – сенат Канади прийняв рішення, що все заарештоване російське майно буде передаватися на користь Україні, зокрема на відбудову зруйнованої інфраструктури деокупованих територій. Сподіваюся, що цей приклад візьмуть до уваги й інші країни», – сказав депутат.

Ще одним варіантом фінансування відбудови зруйнованої інфраструктури, за його словами, стануть програми ЄС та кошти, які надходять до Фонду відновлення України.

«Контроль над використанням цих коштів – це спільний скоординований процес. Мінінфраструктури створило портал, на якому можна буде відстежити рух грошей. Буде видно, на які матеріали пішли кошти, за якою адресою, що саме відбудовується. Головне досягти перемоги, і ми все відбудуємо», – підсумував Качура.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy