Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Яворівський національний природний парк отримав 3 нових автомобілі від уряду Німеччини

  • 9435
Яворівський національний природний парк отримав 3 нових автомобілі від уряду Німеччини

У рамках Міжнародного проєкту Support to Nature Protected Areas in Ukraine від уряду Німеччини Яворівський національний природний парк отримав 3 нових автомобілі.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу» Ростислав Тістик.

Цей проєкт реалізовується в рамках Німецької фінансової кооперації (FC) і фінансується за рахунок Кредитної установи для відбудови KfW.

А це — 14 млн євро для 8 парків на території Карпатського регіону. Зокрема Яворівський НПП отримає близько 20 млн грн на понад 15 пунктів підтримки, передбачених програмою, серед яких — закупівля автомобілів, мотоциклів, комп‘ютерного обладнання, уніформ, інтернет забезпечення та навіть будівництво інфаструктурних об‘єктів на території.

Як народний депутат, представник Львівщини, Ростислав Тістик подякував друзям та партнерам: уряду Німеччини, координатору проєкту Michael Brombacher за терпіння, витримку та віру в реалізацію проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

«Хотів би подякувати Прем‘єр-міністру Денисові Шмигалю за реакцію, доручення та сумлінне виконання роботи на благо України та Ірині Ставчук, що перейнялась реалізацією міжнародного проєкту, мов своїм особистим! Від всіх національних парків велике дякую!
Також окремо хотів би подякувати колективу Яворівського парку в особі директора Михайла Біляка, голові Івано-Франківської ТГ Ірині Перун, першому заступнику селищного голови Івану Мельнику та депутату Івано-Франківської селищної ради Христині Бутці за підтримку у всіх починання, нестримну віру, надію та вашу працю», — зазначив народний депутат.

Він також вітає з 23-річчям заснування Яворівський національний природний парк та з Днем працівника природно-заповітної справи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy