Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Якісна питна вода у всій Україні: парламент ухвалив закон

  • 7241
Якісна питна вода у всій Україні: парламент ухвалив закон

Населення України буде забезпечено якісною питною водою в достатній кількості. Відповідний законопроєкт № 5723 сьогодні ухвалила Верховна Рада в цілому.

Як зазначив народний депутат від «Слуги Народу» Денис Маслов, ухвалення документу дасть змогу впровадити нові водогони й нові очисні споруди в населених пунктах України. Це також дасть змогу забезпечити українців якісною питною водою.

Відтепер буде запроваджена нова Загальнодержавна цільова соціальна програма «Питна вода України» на 2022-2026 роки. Її завдання – забезпечення населених пунктів якісним централізованим водопостачанням; доведення якості питної води до встановлених нормативних вимог.

Протягом 2022-2026 років частка скидів неочищених стічних вод у відсотках має зменшитися з 5 % до 3 % (на пів відсотка щороку).
Зазначимо, що нині лише 69 % населення країни має доступ до систем централізованого питного водопостачання, 48 % – до централізованого водовідведення. Подача води за графіком та використання привізної води – реальність для 270 тисяч громадян у 9 областях.

У межах запропонованої програми запланована реалізація понад 1700 інфраструктурних проєктів у регіонах України, зокрема будівництво нових та реконструкція наявних об’єктів водопостачання та водовідведення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy