Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Які замки та музеї відреставрують у 2021 – міністр культури оприлюднив перелік

  • 5400
Які замки та музеї відреставрують у 2021 – міністр культури оприлюднив перелік

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» розповів, які об’єкти планується оновлювати в межах проєкту «Велика реставрація».

Запланована реставрація Хотинської фортеці, Чортківського, Підгорецького, Олеського замків. Втім, зазначає міністр, «Велика реставрація» охоплює не лише замки та фортеці.

«У Києві — це Національна філармонія, в самому центрі міста, яка потребує негайної уваги. В Чернівецькій області – це, наприклад, університет. Тобто ми говоримо не тільки про об’єкти, які підпорядковані нашому міністерству. В Чернігівській області це реставрація палацового комплексу в Качанівці. У Львівській області ми продовжимо відбудовувати «Золоту підкову» – проведення реставрації у Підгорецькому замку, про що говорили в усі часи незалежності», – заявив Олександр Ткаченко.

Оновлені об’єкти з проєкту «Велика реставрація» об’єднають у зручні туристичні маршрути.

«Всі ці об’єкти ми спільно з Укравтодором, з нашими партнерами із залізниці намагаємося поєднати в туристичні маршрути і прокласти на мапах. Щоб люди розуміли, в який спосіб, наприклад, Черкаською або Полтавською областями впродовж вікенду проїхати, аби відвідати відроджені об’єкти. Все це накладається на мапи, на зручні дороги, на нормальні залізничні сполучення і аеропорти. Тому все буде культура!», – сказав він.

Нагадаємо, завдяки проєкту «Велика реставрація» протягом трьох наступних років буде оновлено 150 українських замків, музеїв та театрів. Про це під час свого виступу заявив Президент Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy