Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Як вдосконалять процедуру призначення Наглядової ради Суспільного

  • 1185
Як вдосконалять процедуру призначення Наглядової ради Суспільного


Ухвалений сьогодні законопроєкт №4413 дозволить ліквідувати дисбаланс у призначенні членів Наглядової ради Суспільного, а також усуне управлінські «баги», що заважали розвитку мовника.

Про це зазначив голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Микита Потураєв.

Так, законопроєкт змінить порядок формування Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії. Відтепер фракції та групи ВР не призначатимуть, а делегуватимуть своїх представників.

Як відомо, на сьогодні в Наглядовій раді є члени, обрані одночасно депутатськими фракціями та групами минулого скликання і поточного. Таким чином у складі ради від парламентських фракцій і груп ВРУ восьмого скликання працює п’ять членів, повноваження яких спливає 19 січня 2021 року, разом з тим у двох членів повноваження мають закінчитися лише 11 липня 2023 року, що створює колізію з пропорційністю формування Наглядової ради.

Законом передбачається, що Верховна Рада поточного скликання не пізніше ніж за 2 місяці до спливу повноважень членів Наглядової ради, обраних депутатами попереднього скликання, делегуватиме нових з урахуванням вимог цього закону.

Також документ унормовує термін повноважень членів Ради. Якщо зараз це становить чотири роки, то протягом поточної каденції парламенту потрібно буде висувати кандидатів двічі, а протягом наступної – один раз. Тож пропонується встановити 5-річний термін повноважень членів Наглядової ради.

«Наша кінцева мета – зробити всі напрями привабливішими для глядача. Маю на увазі як телебачення, так і радіо, і діджитал», – підсумував Микита Потураєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy