Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Третьякова: Україна захищатиме трудових мігрантів

  • 990
Галина Третьякова: Україна захищатиме трудових мігрантів

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт № 2365, який дозволить захистити трудових мігрантів при працевлаштуванні за кордоном.

«Ми продовжуємо захищати трудових мігрантів та боротися з шахрайством у працевлаштуванні за кордоном. Наразі визнали необхідним передбачити процедуру сертифікації діяльності посередників у працевлаштуванні за кордоном строком на 5 років. Розробку порядку проведення процедури такої сертифікації пропонується доручити уряду, безпосереднє здійснення сертифікації – Міністерству економіки, а контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордон – Державній службі України з питань праці», – сказала голова комітету Галина Третьякова.

Окрім того, законопроєкт № 2365 передбачає також заборону компаніям, що працюють y сфері міжнародного працевлаштування, отримувати кошти з потенційного шукача роботи за працевлаштування за кордоном.

«Усі відповідні витрати повинен нести роботодавець, що здійснює пошук кадрів. Таке нововведення унеможливить шахрайство на ринку праці, зважаючи на те, що на сьогодні до органів державної влади надходять непоодинокі скарги на компанії-посередники, які, за словами скаржників, беруть гроші за майбутнє працевлаштування, а потім зникають», – пояснила народна депутатка «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy