Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Як у Європейському Союзі: Олена Шуляк розповіла як відбудовуватимуть Україну

  • 376
Як у Європейському Союзі: Олена Шуляк розповіла як відбудовуватимуть Україну

З набуттям офіційного статусу кандидата до вступу в ЄС наша держава отримає додаткові фінансові можливості на відбудову зруйнованої інфраструктури. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час телемарафону єдиних новин.

«Україна як визнаний кандидат матиме можливість доступу до всіх фінансових програм, які мають члени ЄС. Тому ми розраховуємо на фінанси, інвестиції, консультаційну підтримку стосовно відбудови країни», – сказала Шуляк.

За її словами, зараз триває розробка планів з відбудови у рамках створеної Президентом Нацради з відновлення.

«До неї входить величезна кількість урядовців, народних депутатів, представників експертного середовища. Сьогодні там працюють понад 2 тис. різних експертів по 15 напрямкам. Також уряд розробляє певні стратегічні програми, які скоро будуть презентовані на широкий загал», – повідомила очільниця «Слуги Народу».

Вона наголосила, що через величезні збитки від російських обстрілів Україна не здатна самостійно профінансувати відновлення інфраструктури та житла, але багато країн вже погодилися допомогти.

«Є вже конкретні кроки: уряд Естонії підписав документи на виділення фінансової допомоги Житомирщині та обрав 15 об’єктів транспортної та соціальної інфраструктури, які відбудують», – навела приклад Шуляк.

Очільниця «Слуги Народу» запевнила, що фінансова допомога перебуватиме під щільним контролем країн-донорів та Верховної Ради.

«З боку парламенту ми забезпечимо максимально прозорі механізми для того, щоб кошти витрачали за цільовим напрямком. До того ж міжнародні партнери матимуть свої вимоги до контролю над виділеними грошима», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy