Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Як держава підтримувала бізнес у 2021 році (ІНФОГРАФІКА)

  • 5211
Як держава підтримувала бізнес у 2021 році (ІНФОГРАФІКА)

Уперше за всі роки незалежності в Україні почали реалізовувати вже третю програму прямої грошової підтримки бізнесу та громадян в умовах кризи.

Нагадаємо, що спочатку були дві програми з виплатою 8 тисяч гривень підприємцям і працівникам, які постраждали від карантинних обмежень.

Наразі триває програма з виплатою 1 тисячі гривень усім вакцинованим. Отримані кошти люди зможуть витратити за конкретними напрямками, включно з купівлею книжок, квитків в театр чи на поїзд, спортзал, на придбання ліків. Таким чином кожен українець зможе допомогти тим галузям, які найбільше постраждали від карантинних обмежень.

Окрім того, вперше в історії незалежної України ставка кредитів для малого та середнього бізнесу опустилась нижче 10%. Наразі це в середньому 9,7%.

Завдяки програмі «Доступні кредити 5-7-9» український малий та середній бізнес отримав понад 70 мільярдів гривань та створив тисячі нових робочих місць.

Також допомогу отримали і сільгосптоваровиробники – компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Детальніше про те, як держава підтримувала бізнес, дивіться в інфографіці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy