Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Визнання дії рф геноцидом, посилення підтримки переміщених осіб з України, військова допомога: Павло Фролов про підсумкову декларацію ПА ОБСЄ

  • 72
Визнання дії рф геноцидом, посилення підтримки переміщених осіб з України, військова допомога: Павло Фролов про підсумкову декларацію ПА ОБСЄ

У Бухаресті завершилась сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ. До підсумкової декларації увійшли дві окремі резолюції з підтримки України. До визнання дій росії геноцидом українського народу та необхідності деколонізації рф було додано меседжі із закликом до країн учасниць ОБСЄ нарощувати зусилля щодо захисту переміщених осіб, надати додаткову військову допомогу Україні та долучитися до коаліції «Артилерія для України».

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член постійної делегації у ПА ОБСЄ Павло Фролов.

Крім того, акцентував парламентар, декларація передбачає наступну підтримку України:

укладення двосторонніх безпекових угод до часу набуття України членства у НАТО, подібних до угод з Великою Британією, Німеччиною та Францією;
пропозиція країнам регіону ОБСЄ посилити співробітництво з Україною у військовій та оборонній промисловості, кібербезпеці та гуманітарній сфері, боротьбі з пропагандою, маніпуляцією інформацією та з іноземним втручанням.

Як повідомив Фролов, українська делегація домоглась додати до підсумкової декларації поправку про рішуче засудження захоплення та утримання в заручниках тисяч мирних громадян України, серед яких щонайменше 30 цивільних журналістів, та прохання до усіх держав-учасниць закликати владу рф негайно та безумовно звільнити їх.

«Також ми на різних майданчиках поінформували усі 54 країни-учасниці ОБСЄ про ситуацію на фронті, важливість збільшення фінансової та військової підтримки, зокрема засобів ППО, наголосили на потребах України у гуманітарній допомозі, необхідність посилення санкцій проти росії», – зазначив Павло Фролов.

Під час сесії за його ініціативи та модерації відбувся сайд-інвент, організований делегаціями України, Румунії та Норвегії, який був присвячений збільшенню підтримки ВПО та біженців з України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy