Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Високий рейтинг Президента є результатом його роботи – Олександр Корнієнко

  • 11434
Високий рейтинг Президента є результатом його роботи – Олександр Корнієнко

Суспільство і особливо молодь не бачать альтернативи чинному Президентові Володимиру Зеленському. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи результати нового опитування групи «Рейтинг».

«За 2 роки країна зробила такий ривок, на який не спромоглася за всі 30 років незалежності. Масштабне оновлення інфраструктури за програмою «Велике будівництво», децентралізація, земельна реформа, електронні послуги – це те, чого люди чекали десятиліттями. Звісно, що вони підтримують владу, яка все це забезпечила», – вважає очільник «Слуги Народу».

Він переконаний, що високий рейтинг – це найкращий показник результату роботи Президента та його команди, адже Володимир Зеленський легко переміг би будь-кого з опонентів із результатом 27,4% голосів. Це вдвічі більше, ніж результат Петра Порошенка, за якого проголосувало б 11,7% виборців.

Також, за його словами, опитування довело стійку недовіру людей до старих політиків. Особливо це стосується Петра Порошенка (55% недовіри) та Віктора Медведчука (57% недовіри).

«Ми бачимо, що загалом Володимиру Зеленському цілком довіряють та скоріше довіряють 50% українців – для чинного Президента на третьому році каденції це гарний результат. Для порівняння: загальний рівень недовіри до Петра Порошенка у такий же період був на рівні 78%, у Януковича – 65%», – нагадав Корнієнко.

Крім того, на його думку, результати опитування довели, що на противагу опонентам Володимиру Зеленському вдається відновлювати рівень довіри. Кількість українців, які вважають, що країна рухається не в тому напрямку, зменшилася. Водночас збільшилася кількість людей, які позитивно оцінюють перетворення в ній.

«Суспільство вже не сприймає тих, хто тільки критикує все, що відбувається у країні. Не сприймає тих, хто тільки бореться за владу заради самої влади. Люди остаточно втратили довіру до старих політиків і не хочуть за них голосувати», –підсумував Корнієнко.

Нагадаємо, група «Рейтинг» представила результати суспільно-політичного опитування, яке було проведене 2–4 вересня. В опитуванні взяли участь 2500 респондентів з усіх регіонів України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy