Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вищі керівні органи партії «Слуга Народу» провели засідання: головні рішення

  • 5475
Вищі керівні органи партії «Слуга Народу» провели засідання: головні рішення

Цього тижня відбулися засідання вищих керівних органів партії «Слуга Народу» – Політичної ради та Національної ради громад.

«За новим адміністративно-територіальним устроєм в Україні створено 1469 громад. Наша мета – мати місцеву організацію в кожній із них. Сьогодні на засіданні Національної ради громад ми обговорили процес створення 100 офісів представників партії по всій країні. Це допоможе аналізувати проблеми, з якими щодня українці стикаються на місцях, та краще реалізувати зміни у державі», – розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, після місцевих виборів «Слуга Народу» має тисячі своїх представників на різних рівнях місцевого самоврядування. А тому Національна рада громад та Політична рада, які створені на останньому з’їзді партії, мають вирішувати нагальні питання політсили та допомагати в реалізації реформ, що проводяться в державі.

На засіданні обох керівних органів партії Олександр Корнієнко представив секретаріат партії. Це команда професіоналів, яка вирішуватиме оперативні завдання партії.

Така деталізована структура керівництва Політради необхідна для кваліфікованого вирішення вузькопрофільних питань, з якими стикаються члени партії, пояснив Олександр Корнієнко.

Також на Політраді обговорили план виконання Доктрини партії, програми Президента та домовились написати план подальшої ідеологічної роботи з партійними осередками на місцях.

Окремо Політрада обговорила інформацію про порушення народним депутатом від «Слуги Народу» Миколою Тищенком правил карантину. За такі дії учасники засідання одноголосно винесли догану нардепу.

Голова Політради партії «Слуга Народу» Давид Арахамія наголосив, що робота тисячі депутатів на місцевому рівні має бути спрямована на впровадження позитивних змін у державі.

«Сьогодні наша партія об‘єднує тисячі депутатів різних рівнів. У всіх нас одне завдання – виконувати програму Президента Зеленського і «Слуги Народу», щоб українці, незалежно від того, за кого вони голосували на виборах, бачили зміни на краще у своєму місті, селі і в цілому в країні. Роботи у нас дуже багато, але головне – у нас для цього є велика команда», – зазначив він.

Крім того, ухвалено рішення, що голова Політради матиме 20 заступників, і кожен із них відповідатиме за окремий напрям. Їх оберуть на одному з майбутніх засідань.

Також депутати обрали заступників голови Нацради громад: з питань регіональної політики – Валерій Стернійчук, з питань бюджету – Олександр Трухін, з питань депутатської діяльності та партійної етики – Павло Сушко.

«Останні два роки продемонстрували: будь-які зміни в державі – навіть найбільш революційні – ми можемо успішно реалізувати. Головний “рецепт” – спільна робота на всіх рівнях», – додав очільник Національної ради громад «Слуги Народу» Олександр Завітневич.

Окрім того, Політрада та Нацрада громад обговорили роботу депутатів від «Слуги Народу» у Харківській міськраді. Як повідомили в обласному осередку, представники партії у міськраді не виконали рекомендацій щодо обрання голови фракції «Слуга Народу» у Харківській міськраді.

Обидва керівні органи звернулися до представників «Слуги Народу» у міськраді Харкова з вимогою неухильно дотримуватися рішення обласної політради, передвиборчої програми, статуту та програми партії «Слуга Народу».

«Ми будемо запроваджувати відповідальність за порушення партійної дисципліни та посилимо відповідальність місцевих депутатів перед партією «Слуга Народу», яка їх висунула», – йдеться у заяві Політради.

Наступне засідання керівних органів партії відбудеться у червні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy