Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вища рада правосуддя поновить розгляд дисциплінарних проваджень стосовно суддів

  • 334
Вища рада правосуддя поновить розгляд дисциплінарних проваджень стосовно суддів

У парламенті зареєстрували законопроєкт №9261, який дозволить запустити Службу дисциплінарних інспекторів, яка має допомагати ВРП здійснювати дисциплінарні провадження.

Про це повідомив один з ініціаторів законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Зараз у ВРП перебуває понад 9 тис. нерозглянутих скарг щодо суддів. Дуже важливо відновити їх розгляд, оскільки це питання авторитету судової влади в очах суспільства», – пояснив Маслов.

Він додав, що попри воєнний стан, інспекторів Служби призначатимуть за конкурсом, який має провести Вища Рада правосуддя.

Законопроєкт передбачає, що ВРП оголосить конкурс на посади дисциплінарних інспекторів протягом двох місяців з дня набрання законом чинності.

«Служба буде вважатися створеною за умови заповнення 2/3 посад. До моменту її створення повноваження інспекторів будуть виконувати члени Дисциплінарної палати ВРП, визначені автоматизованим розподілом», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy