Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Виробництво сільгосппродукції без перебоїв: Парламент підтримав агровиробників

  • 546
Виробництво сільгосппродукції без перебоїв: Парламент підтримав агровиробників

Парламент ухвалив в цілому законопроєкт №7264, який допоможе забезпечити безперебійне виробництво та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану. Про це повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, документ спрощує низку вимог до агровиробників і зменшує бюрократичне навантаження на них, зокрема – під час державної реєстрації пестицидів та агрохімікатів. Це надзвичайно важливо під час проведення весняних посівних робіт 2022 року.

«Попри надскладні умови воєнного часу, тимчасово втрачені площі, проблеми з технікою та дефіцит пального, аграрії продовжують працювати та активно проводять посівну. Ми ж як депутати маємо максимально спростити для них бюрократичні бюрократичні перепони. Цей законопроєкт допоможе скоротити втрати органічного сектору та зберегти лідерські позиції України серед постачальників органічної продукції на ринок Європейського Союзу», – зазначила Олена Шуляк.

Проєкт закону передбачає:

✅ Спрощення фітосанітарних вимог при експорті, імпорті та переміщенні продукції рослинного походження територією України. Зокрема, тепер буде можливість оформлення фітосанітарного сертифіката в електронній формі.
✅ Протягом дії воєнного стану та 90 днів з дня його припинення або скасування: розширення переліку суб’єктів, які можуть відбирати зразки та проводити фітосанітарну експертизу, зокрема, запровадження спрощеного порядку уповноваження приватних лабораторій та можливість відбору зразків фахівцями таких лабораторій.
✅ Можливість для українських виробників органічної продукції, які здійснювали виробництво за стандартами Європейського Союзу, перейти на українські стандарти виробництва без додаткового перехідного періоду (якщо це відбувається у рамках одного органу сертифікації), а також можливість одержання державної підтримки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy