Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вирішуємо у Херсоні передусім гуманітарні проблеми - Юрій Соболевський

  • 7500
Вирішуємо у Херсоні передусім гуманітарні проблеми - Юрій Соболевський

Команда «Слуги Народу» в Херсоні займається передусім вирішенням гуманітарних завдань. Про це повідомив очільник Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський.
Йдеться про забезпечення ліками та продуктами харчування лікарень, а також продуктами – дітей, зокрема сиріт.

«Підтримуємо комунікацію з нашими головами громад – по можливості, зважаючи на реалії, допомагаємо їм відновлювати електрику та газопостачання. Працюємо та організовуємо спільну роботу з облгазом, обленерго, ДСНС, «швидкою», – сказав він.

Юрій Соболевський відзначив серйозну допомогу волонтерів у вирішенні гуманітарних завдань. Адже зовнішніх поставок в область немає – окупаційні війська РФ блокують можливість відправлення гуманітарних вантажів.

«Доводиться діяти за рахунок перерозподілу внутрішніх ресурсів і за рахунок інших шляхів завозити в область», – заявив він.

Крім того, очільник Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» подякував за допомогу місцевому соціально відповідальному бізнесу.

«Завдяки позиції Олега Бахматюка і всього керівництва агрохолдингу «Авангард» ми змогли нагодувати десятки тисяч людей за рахунок продукції фабрики. Це – курячі яйця та куряче м’ясо. Велика подяка Danone, яке також відкрило свої склади. І все це можна було розвозити лікарнями в першу чергу», – розповів Юрій Соболевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy