Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Випускникам шкіл дозволили складати ЗНО за власним бажанням

  • 12225
Випускникам шкіл дозволили складати ЗНО за власним бажанням

Цього року випускники шкіл звільняються від обов’язкового проходження державної підсумкової атестації (ДПА). Водночас вони зможуть скласти ДПА, у тому числі у формі ЗНО, за власним бажанням.

Відповідний законопроєкт № 5014 ухвалив парламент у цілому.

«Вже у травні відбудеться ЗНО. Наша мета – захистити дітей під час складання тестування. Так, у нас є можливість зменшити кількість випускників під час цього процесу шляхом надання можливості обирати, чи складатимуть вони ДПА у формі ЗНО. Тестування не потрібно здавати тим, хто не збирається вступати до закладів вищої освіти. Тож таким чином на 15-20% ми зменшимо кількість дітей, які будуть знаходитися в пунктах тестування», – розповіла народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

Вона також додала, що ті школярі, які не збираються до ВНЗ, матимуть можливість скласти ДПА у вигляді підсумкової атестації безпосередньо у школі. І їм не треба буде їхати до пунктів тестування з метою скласти ДПА у формі ЗНО.

Зазначимо, що можливість не складати ДПА у непростій епідемічній ситуації, яка зараз є в Україні, – це турбота про здоров’я дітей, а воно зараз на першому місці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy