Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Виплати при народженні дитини планують збільшити: коли і на скільки

  • 51382
  • 1
Виплати при народженні дитини планують збільшити: коли і на скільки

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики одноголосно підтримав за основу і в цілому законопроєкт № 5585-1 про збільшення виплат при народженні дитини.

З 1 січня 2023 року при народженні першої дитини родина отримає допомогу на загальну суму 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, третьої – 150 тис. грн.

Про це повідомила заступниця голови комітету, народна депутатка від «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

«Тобто з 1 січня 2022 року всі родини при народженні дитини отримуватимуть 50 тис. грн, а вже з 2023 року – у збільшеному розмірі при народженні другої та третьої», – пояснила вона.

Крім того, зросте і розмір одноразової виплати при народженні дитини (кошти, які батьки отримують у перший платіж):
✅на першу дитину – 15 тис. грн;
✅ на другу дитину – 30 тис. грн;
✅ на третю та кожну наступну дитину – 45 тис. грн.

Решту суми родини отримуватимуть частинами протягом 36 місяців.
Ініціатор законопроєкту, голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що збільшення виплат при народженні дитини стимулюватиме українців покращувати демографічну ситуацію. Адже народжуваність в Україні знижується щороку: у 2013 році показник становив 503 тис. дітей, а в 2020 – уже 293 тис.

«З початку 2021 року державний бюджет отримав додаткові надходження з акцизного податку більше рік до року завдяки діям контролюючих органів, а також нашим законодавчим змінам щодо справедливого оподаткування тютюнових виробів (ТВЕНів). Лише від детінізації ринку нелегальної алкогольної продукції буде можливість наповнити бюджет країни більш ніж на 10 млрд гривень щорічно.

Цих коштів вистачить на одне із найважливіших, на мою думку, питань: збільшення допомоги при народженні дитини», – додав Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія
Наталія
2 роки тому

На мою думку як адекватна працюючи мама! Виплати потрібно збільшити тому що, як і речі дорожають що на дитину і ще дорощі ніж на дорослого, памперси,суміш нормальна в середньому 450грн,харчування правильне щоб ту індичку, чи кролика розводити купити! Думаю Призидент почує мамів! І думаю адекватно вибір пакунок малюка чи гроші залишити і на далі!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy