Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Виплати пенсіонерам, тарифи і вакцинація: про що звітував Денис Шмигаль у Раді

  • 6160
Виплати пенсіонерам, тарифи і вакцинація: про що звітував Денис Шмигаль у Раді

Підвищення виплати різним категоріям пенсіонерів удесятеро, вирішення проблеми з нестачею вугілля в Україні, спрямування 500 млн грн для вакцинованих українців – це важливі кроки уряду, що вдалось реалізувати цього року.

Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді 17 грудня.

«У березні проведено індексацію пенсій для майже 8 мільйонів пенсіонерів. Разом із парламентарями ми ухвалили законопроєкт, що остаточно зафіксує індексацію для абсолютно всіх пенсіонерів у березні», – зазначив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль додав, що у квітні відбулося збільшення виплат працюючим пенсіонерам, а в липні вперше підвищено новопризначені пенсії, які з 2019 року не перераховувалися. Так само в липні збільшено виплати на 2000 грн для військових пенсіонерів. З 2018 року фактично пенсії військовим пенсіонерам були заморожені.

«Ми знайшли ресурс і нарешті це змінили. Ще одна категорія пенсіонерів, яка отримала суттєве підвищення в липні – чорнобильці», – зазначив очільник уряду.

Як зауважив прем’єр-міністр, у липні цього року, а потім і в грудні була підвищена мінімальна пенсія. Також відбулося збільшення надбавок до пенсій за понаднормовий страховий стаж.

Стосовно тарифів і опалювального сезону, то Денис Шмигаль зазначив, що до кінця опалювального 2021-2022 року для українців не підвищуватимуть тарифи на комунальні послуги.
За його словами, в питанні наявності вугілля на сьогодні баланс позитивний.

«Ми видобуваємо та імпортуємо в сумі 2 млн тонн на місяць при споживанні 1,7 млн тонн на місяць, з вугіллям на сьогодні проблема, за інформацією Міністерства енергетики, вирішена. Усі необхідні рішення для того, щоб забезпечити стабільність енергосистеми, урядом ухвалюються в оперативному порядку», – сказав прем’єр-міністр.

Також він розповів про реалізацію програми «єПідтримка». Так, на виплату 1 тис. грн повністю вакцинованим від Covid-19 українцям вже спрямували перші 500 млн грн.

«Учора (16 грудня) перші 500 млн грн тестувальники програми вже отримали, а з 19 грудня кожен вакцинований українець зможе отримати 1 тис. грн, – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy