Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Виплати допомоги переселенцям продовжать – Павло Фролов

  • 709
Виплати допомоги переселенцям продовжать – Павло Фролов

Спеціальна парламентська комісія захисту внутрішніх переселенців звернулася до уряду з пропозицією автоматично продовжити виплати допомоги на проживання для переселенців. Про це повідомив голова цієї комісії, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Павло Фролов.

«З питання виплат допомоги на проживання для 2,5 мільйонів ВПО звернулись до Прем’єр-міністра щодо вжиття негайних заходів для автоматичного продовження цих виплат з 1 лютого 2024 року. Попри на надскладну ситуацію з доходами держбюджету, ці мінімальні виплати для ВПО мають бути збережені. Урядовці запевнили, що найближчим часом необхідні рішення будуть прийняті», – заявив Фролов за результатами спільного засідання Спецкомісії та урядовців.

Він також додав, що створена робоча група з розв’язання житлової проблеми ВПО. Зокрема парламентарі планують розробити Стратегію забезпечення житлом ВПО та створення фондів тимчасового житла для ВПО, а також провести системний аудит та інвентаризувати усі потенційно придатні для проживання приміщення в Україні. По кожному з об’єктів встановлять стан використання, ступень готовності та вартість приведення його до належного стану.

«Також у фокусі уваги впровадження механізмів залучення коштів міжнародних організацій, волонтерів, інвесторів для швидкого розв’язання житлового питання для найбільш незахищених категорій ВПО», – зазначив очільник Спецкомісії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy