Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Виплата 1000 грн за вакцинацію ніяк не вплинуть на отримання субсидії – Денис Шмигаль

  • 10602
Виплата 1000 грн за вакцинацію ніяк не вплинуть на отримання субсидії – Денис Шмигаль

Програма виплати українцям 1 тис. грн за повний курс вакцинації проти COVID-19 спрямована на підтримку тих напрямків економіки, які найбільше постраждали від коронакризи, зокрема креативні індустрії, внутрішні перевезення та музеї. Про це на годині запитань до уряду в парламенті заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Це десь 6 тис. суб’єктів бізнесу, на які коронавірус вплинув надзвичайно негативно. І у них загроза втрати робочих місць, зменшення сплати податків», – сказав він.

Денис Шмигаль запевнив, що люди цією 1000 грн зможуть оплатити послуги на визначені напрямки – придбання квитків у кінотеатр, театр, на концерт, на заняття спортом та подорожі Україною потягом або літаком тощо. І використати ці кошти можна буде за допомогою віртуальної картки через Дію.

«Що дуже важливо – ця 1 тис. грн не буде оподатковуватися і не буде враховуватися при розрахунку субсидій. Тобто ця 1 тис. грн не вплине на субсидії, які отримують люди», – наголосив він.

Також прем’єр-міністр розповів, що влада спрямовує на програму цьогоріч 3 млрд грн, а також ще 3 млрд грн – на початку наступного року з можливим розширенням фінансування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy