Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вимога Андрія Єрмака до Міжнародного Комітету Червоного Хреста справедлива й вони мають виконати домовленості – Олена Шуляк

  • 776
Вимога Андрія Єрмака до Міжнародного Комітету Червоного Хреста справедлива й вони мають виконати домовленості – Олена Шуляк

Міжнародний Комітет Червоного Хреста досі не провів інспекцію умов утримання українських полонених в російському таборі в тимчасово окупованій Оленівці. Саме тому Україна готова самостійно виконати цю місію за допомогою міжнародних партнерів. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак вже озвучив вимогу до МКЧХ – протягом трьох днів підготувати та здійснити місію для перевірки стану українських полонених в Оленівці», – повідомила Шуляк.

Вона нагадала, що захисники Маріуполя здалися у російський полон під гарантії ООН та Міжнародного Комітету Червоного Хреста, який зобов’язався скласти списки полонених, спілкуватися з ними та контролювати умові їхнього утримання.

«Це й досі не зроблено, а теракт в Оленівці довів повну неспроможність це зробити. Тож Україна готова організувати власну місію за підтримки міжнародних організацій, а також з представниками міжнародних ЗМІ та народних депутатів», – сказала Шуляк.

За її словами, Україна готова надати всі дозволи, забезпечити охорону, щоб МКЧХ виконав свої зобов’язання. Адже згідно з нормами міжнародного права, все, що відбувається з нашими полоненими на тимчасово окупованих територіях, є відповідальністю рф.

«Міжнародний Комітет Червоного Хреста просто не має права самоусунутися від цього процесу», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy