Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вибори на тимчасово окупованих територіях можливі тільки після деокупації – Олена Шуляк

  • 9987
Вибори на тимчасово окупованих територіях можливі тільки після деокупації – Олена Шуляк

Україна не може виконувати «Мінські угоди» у тому вигляді, як вони зараз прописані, бо це капітуляція. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«У 2019 році у межах “нормандського формату” Президент Володимир Зеленський твердо заявив західним партнерам, що “Мінські угоди” не будуть виконуватися так, як вони прописані. Для нас важливо спочатку виконати безпекові умови і тільки потім, коли відбудеться деокупація, коли буде повернутий кордон під український контроль, можна говорити про вибори», – сказала Шуляк.

Очільниця партії «Слуга Народу» наголосила, що за ці два роки позиція уряду, парламенту і Президента не змінилася.

«З боку парламенту ніякої капітуляції і ніяких виборів, коли це має відбутися під дулами кулеметів. Такого не буде і ми з колегами це забезпечимо», – запевнила Шуляк.

Також вона заявила, що під час перемовин із західними партнерами Україна дає чітку відповідь на закиди Росії про недотримання «Мінських угод».

«Коли Росія видає паспорти – це якраз вихід з “Мінських угод”, але вихід саме РФ, а не України. Коли Росія примушує нас визнавати суб’єктами маріонеточні квазіреспубліки – це також вихід з “Мінських угод”», – констатує Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy