Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вибори мера Кривого Рогу можуть призначити на 27 березня

  • 9789
Вибори мера Кривого Рогу можуть призначити на 27 березня

Позачергові вибори мера Кривого Рогу можуть призначити на 27 березня 2022 року.
Відповідний проєкт постанови подали до Верховної Ради народні депутати від «Слуги Народу».

Як нагадав один з ініціаторів документа, голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко,
за результатами перших виборів Криворізького міського голови Криворізького району Дніпропетровської області, що відбулися 6 грудня 2020 року, мером став Костянтин Павлов. Проте, на жаль, 15 серпня 2021 року його не стало.

«Сьогодні, разом із заступником голови комітету, головою підкомітету з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії Аліною Загоруйко, на виконання рішення комітету, ініціювали проєкт постанови про призначення позачергових виборів Криворізького міського голови Криворізького району Дніпропетровської області, який зареєстровано за №6116», – зазначив він.

Як уточнив голова комітету, проєктом постанови передбачається дати доручення ЦВК та Кабміну стосовно організаційного та фінансового забезпечення проведення позачергових виборів.

Як повідомив Андрій Клочко, також зареєстровано проєкти постанов про призначення позачергових виборів Зайцівського сільського голови Синельниківського району Дніпропетровської області ( №6114) та Часовоярського міського голови Бахмутського району Донецької області (№6115).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy