Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вступна кампанія-2022: Спрощений аналог ЗНО та умови складання іспитів

  • 2447
Вступна кампанія-2022: Спрощений аналог ЗНО та умови складання іспитів

Попри воєнний стан вступна кампанія-2022 не скасовується. Замість традиційного ЗНО абітурієнти складатимуть його спрощений аналог – національний мультипредметний тест (НМТ): це завдання з української мови, математики, історії України.

А вступники на магістратуру складатимуть магістерський комплексний тест (МКТ), по визначених спеціальностях – магістерський тест навчальної компетентності (МТНК), по всіх інших спеціальностях – іспит у закладі освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу щодо вступної кампанії в 2022 році.

«Одне з головних завдань цьогорічної кампанії – безпека та цифровізація. Це означає подання документів та підтвердження місця навчання через Інтернет. Інформація про документ про освіту замість самого документу. Максимум один централізований онлайн-іспит, можливість його переривання при повітряній тривозі. Індивідуальні усні співбесіди, творчі конкурси та фахові іспити можна проводити дистанційно», – розповів Сергій Шкарлет.

Голова підкомітету з питань вищої освіти, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина додала, що ще одним пріоритетом вступної кампанії є рівний доступ усіх випускників до вищої освіти.

Централізовані іспити можна буде складати в Україні (крім тимчасово окупованих територій) і в країнах Східної Європи.

Передбачені також основні, додаткові та спеціально організовані сесії централізованих іспитів. Планується запровадити можливість вступу без централізованих іспитів.

«Ми запровадили найбільш прозорий і простий механізм, який дасть можливість кожному українському абітурієнтові, де б він не перебував – на території України (крім тимчасово окупованих) чи за кордоном – скласти іспит в безпечних і рівних умовах, які допоможуть провести об’єктивний зріз знань із застосуванням цифрових технологій», – наголосила депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy