Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Всі соціальні видатки в Україні виплачуватимуть повною мірою

  • 164
Всі соціальні видатки в Україні виплачуватимуть повною мірою

Пенсії та зарплати бюджетникам є захищеними статтями видатків, тому їх виплачуватимуть у повному обсязі. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Леся Забуранна.

«Пенсії та інші соціальні виплати є захищеними статтями видатків, які будуть виплачувати першочергово. Якщо зовнішні запозичення не відповідатимуть плановим, держава буде використовувати внутрішні запозичення. Але всі захищені статті видатків будуть виплачені повною мірою», – запевнила парламентарка.

Вона пояснила, що всі власні кошти Україна витрачає на оборону. Інші видатки держбюджету, зокрема пенсії та зарплати бюджетникам, покриваються за рахунок зовнішньої фінансової допомоги. Але навіть за умов, що така допомога затримається, держава виконає свої зобов’язання.

Також Забуранна повідомила, що індексація пенсій для переважної частини отримувачів відбувається у березні, а також у липні.

«Всі категорії пенсіонерів протягом року цю індексацію отримають. Уряд працює над тим, щоб зробити уніфіковану формулу підвищення пенсій в процесі індексації, яка дозволить людині чітко порахувати підвищення», – підсумувала голова профільного підкомітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy