Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Всеукраїнська професійна асоціація підприємців закликала парламент прийняти реформу містобудування

  • 316
Всеукраїнська професійна асоціація підприємців закликала парламент прийняти реформу містобудування

Всеукраїнська професійна асоціація підприємців, яка налічує півтори тисячі членів та впродовж 7 років активно здійснює захист прав бізнесів, підтримала ініційований заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації держвлади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк законопроєкт №5655 про реформу містобудування. А також звернулася до парламенту ухвалити законопроект у другому читанні якнайшвидше.

У відповідному листі-зверненні до Голови Верховної Ради члени Асоціації зазначають, що створення конкурентного прозорого ринкового середовища, розумна регуляція та автоматизація надання послуг у сфері містобудівної діяльності – найкращий спосіб боротьби з корупцією.

«Законопроєкт №5655 спрямований на покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих правил гри для всіх учасників галузі, спрощення отримання адміністративних послуг у сфері містобудівної діяльності», – йдеться у зверненні.

Члени Асоціації відзначили найбільш важливі нововведення, передбачені законопроєктом №5655.

«Мінімізація корупційних ризиків; цифровізація адміністративних та інших послуг у сфері містобудівної діяльності; розширення переліку інформації, яка перевіряється під час експертизи проєктної документації на будівництво об’єкта; покладення повноважень з державної реєстрації у сфері містобудівної діяльності на державних реєстраторів у сфері містобудівної діяльності; застосування принципу альтернативності вибору органу з містобудівного контролю; посилення контролю за самочинним будівництвом виконавчими органами сільських, селищних, міських рад; зміна підходів до державного нагляду», – наголошується у листі-зверненні.

Нагадаємо, раніше парламент закликали якнайскоріше прийняти законопроект №5655 члени коаліції “Українська рада бізнесу”, до складу якої входить 104 бізнес-асоціацій різних галузей економіки України, Торгово-промислова палата, Всеукраїнська аграрна рада, Ліга страхових організацій України та багато інших представників бізнесу та експертних середовищ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy