Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Всеукраїнська Аграрна Рада закликала якнайшвидше прийняти реформу містобудування

  • 254
Всеукраїнська Аграрна Рада закликала якнайшвидше прийняти реформу містобудування

Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» підтримала ініційований заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації держвлади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк законопроєкт №5655 про реформу містобудування.

Аграрії, які нині відіграють ключову роль у забезпеченні продовольчої безпеки України та світу, у листі-зверненні наголошують на тому, що законопроєкт 5655 про реформу містобудування є прогресивним актом у продовження земельної реформи та реформи децентралізації.

«Законопроєкт зберігає встановлене Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» (№711 з пакету законів земельної реформи) загальне правило: категорія земель та вид цільового призначення земельної ділянки визначаються в межах відповідного виду функціонального призначення території, передбаченого затвердженим комплексним планом просторового розвитку території територіальної громади або генеральним планом населеного пункту без розроблення окремої документації із землеустрою», – зазначається у зверненні.

При цьому, зазначається у листі, законопроєкт пропонує встановити, що з визначення категорій земель та видів цільового призначення земельних ділянок, які можуть встановлюватися в межах відповідної функціональної зони, будівель, споруд, що можуть споруджуватися на земельній ділянці певної категорії та виду цільового призначення визначаються згідно затвердженого Кабміном Класифікатору.

Такий же підхід пропонується розповсюдити і на випадки, коли документацію з просторового планування розробили до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель».

«Зазначені норми передбачають максимальне спрощення процедур при збереженні системного, комплексного підходу до планування використання земель та заслуговують на підтримку», – кажуть у Громадській спілці «Всеукраїнська Аграрна Рада», та просять парламент якнайшвидше розглянути та ухвалити законопроєкт у другому читанні.

Нагадаємо, раніше законопроект №5655 закликали якнайскоріше прийняти члени Коаліції «Українська Рада Бізнесу», до складу якої входить 104 бізнес-асоціацій різних галузей економіки України, а також Ліга страхових організацій України, асоціація «Страховий бізнес», Харківський союз страховиків та Асоціація рієлторів України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy