Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Все, що втратили люди, повернемо за рахунок окупанта – Денис Шмигаль

  • 627
Все, що втратили люди, повернемо за рахунок окупанта – Денис Шмигаль

Все, що зруйновано та все, що люди втратили внаслідок повномашстабної агресії рф, Україна поверне за рахунок окупанта. І зробить велику роботу з арешту і конфіскації активів РФ.

Про це Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Наші партнери готові нам допомогти, щоб ми дійсно мали цей великий ресурс. На сьогодні арештовано близько 300 млрд доларів активів Російської Федерації. Це їхні резерви, це кошти їхньої держави, які арештовані в США, Канаді та в інших країнах. А якщо брати кошти їхніх олігархів, то це в районі 500 млрд доларів. Ми з партнерами хочемо всі ці кошти конфіскувати і отримати на користь України», – наголосиві очільник Уряду.

Денис Шмигаль також додав, що Канада проявила ініціативу і буде першою країною, яка запровадить національне законодавство, що передбачає конфіскацію і передачу всіх заморожених російських активів на користь України для відбудови. Зараз український Уряд веде про це перемовини із прем’єр-міністром Канади, з міністерством фінансів та урядом.

За словами Прем’єр-міністра України, Аналогічне рішення готові ухвалити у США. У Конгресі вже розглянули у першому читанні відповідний законопроект, далі – Сенат і підпис президента. Більшість країн також будуть йти теж цим шляхом, переконаний Денис Шмигаль.

«Окупант має платити за свою агресію і в майбутньому потенційний агресор має розуміти, що він буде платити тій країні, яка страждає через нього. Це нові правила міжнародної поведінки у цих умовах, які створює Росія як агресор сьогодні на території України», – вважає він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy