Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВРУ закликає міжнародну спільноту покласти край середньовічному звірству в центрі Європи, яке чинить РФ

  • 585
ВРУ закликає міжнародну спільноту покласти край середньовічному звірству в центрі Європи, яке чинить РФ

Парламент України підтримав постанову № 7188, якою пропонується схвалити Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти із закликом покласти край середньовічному звірству в центрі Європи, яке чинить РФ.

«Вважаємо, що варварські вчинки росії, які мають за мету фізичне винищення українців, повинні бути рішуче засуджені світом та негайно зупинені. Для цього варто посилити та розширити наявні санкції, збільшити всеосяжну дієву допомогу Україні, у тому числі — допомогти озброєнням», — зазначив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, весь цивілізований світ повинен виступити єдиним фронтом проти незаконного російського вторгнення в Україну.
«Це необхідно заради миру та безпеки в Європі, перемоги добра над злом, справедливості, захисту демократичних і людських цінностей, відстоювання прав і свобод людини», — наголосив Руслан Стефанчук.

Схваленим зверненням також Верховна Рада закликає держави світу визнати путіна та його поплічників, причетних до воєнних злочинів, злочинів проти людяності та актів геноциду Українського народу воєнними злочинцями.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy