Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР звернулася до Єврокомісії та Європарламету з проханням пришвидшити отримання повноправного членства України в ЄС

  • 7314
ВР звернулася до Єврокомісії та Європарламету з проханням пришвидшити отримання повноправного членства України в ЄС

Керівництво Верховної Ради України, голови депутатських фракцій і груп звернулись до Президента Європейської Комісії та Голови Європейського Парламенту з проханням пришвидшити процедуру отримання Україною повноправного членства в Європейському Союзі.

«Переконливо просимо Вас сприяти швидкому отриманню позитивного висновку Єврокомісії щодо надання Україні статусу кандидата як початкового кроку до прискореного проходження процедури отримання повноправного членства в Європейському Союзі, яке прокладатиме шлях для рішення Ради Європи розпочати попередні переговори з Україною», – йдеться у зверненні.

Керівники українського парламенту, голови депутатських фракцій і груп переконані, що рішення Європейського Союзу про невідкладний вступ України до ЄС стане ключовим чинником стримування російської агресії та винагородою українському народові у його боротьбі за свободу, демократію та європейські цінності.

Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк зазначає, що понад 86% українців вітають євроінтеграцію і вірять, що Україна найближчим часом стане членом ЄС.

«За останні роки наша країна зробила дуже багато для того, щоб стати частиною ЄС, а комплексний аналіз досягнутих цілей Угоди про асоціацію показав, що вони відповідають копенгагенським критеріям. Гадаю, настав час надати Україні статус кандидата. Це буде початковим кроком до прискореного проходження процедури отримання повноправного членства в ЄС. Україна заслужила цей статус. Особливо в нинішній час, коли стала щитом для Європи, який захищає усіх від кривавого окупанта», – наголосила очільниця політсили.

Повний текст звернення: https://www.rada.gov.ua/news/Top-novyna/220690.html

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy