Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР ухвалить податкову реформу, щоб підтримати бізнес в умовах війни – Олександр Корнієнко

  • 7850
ВР ухвалить податкову реформу, щоб підтримати бізнес в умовах війни – Олександр Корнієнко

На найближчому засіданні парламент має намір ухвалити податкову реформу, яка лібералізує податки на користь бізнесу та допоможе підприємцям швидше оговтатися в умовах війни.

Про це в ефірі телеканалу Рада повідомив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

«Є гарні новини для нашого бізнесу, який намагається ще оговтатися від шоку. Можна буде це зробити набагато швидше, бо на найближчому засіданні Верховної Ради ми проголосуємо дуже серйозну податкову реформу, яка дозволить лібералізувати податки на користь бізнесу», – сказав він.

Перший віцеспікер парламенту пояснив, що відповідний законопроєкт №7137-д, який напередодні підтримав профільний комітет, передбачає можливість фізичним особам та підприємствам з оборотом до 10 млрд грн сплачувати єдиний податок з обороту в обсязі 2% за правилами, встановленими для 3-ї групи платників єдиного податку, тобто із звільненням від податку на прибуток, ПДВ та інших платежів.

«Це абсолютно чесна та справедлива історія. Якщо у людини є бізнес і вона має змогу вести його в нинішніх умовах – вона сплачує податок, якщо такої можливості немає – то податок не сплачується» – пояснив Олександр Корнієнко.

Законопроект також передбачає:
– визначено особливості нарахування окремих податків та зборів в умовах воєнного стану, зокрема ЄСВ, плати за землю, екологічного податку;
– зменшення ПДВ до 7% та звільнення від акцизу з пального;
– звільнення споживачів від відповідальності перед кредитодавцем за прострочення виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит;
– звільнення від оподаткування ПДФО допомоги постраждалим від військової агресії РФ.

Олександр Корнієнко також додав, що незабаром планується перегляд державного бюджету та збільшення видатків на оборону.

«Але хочу запевнити наших співгромадян, що в Уряду є майже 95% компетенцій, можливостей збільшувати видатки на армію в оперативному режимі. Ми такі зміни заздалегідь прийняли, коли голосували за впровадження надзвичайного стану», – зазначив перший віцеспікер.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy