Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР ухвалила закон про заборону пропаганди рф із пропозиціями Президента

  • 993
ВР ухвалила закон про заборону пропаганди рф із пропозиціями Президента

Народні депутати підтримали законопроєкт №7214 про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії рф і символіки воєнного вторгнення в Україну із урахуванням пропозицій Президента Володимира Зеленського.

Про це повідомив співавтор законопроєкту, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

«Серед пропозицій Президента, врахованих в ухваленому законі, передбачається розширення кола випадків, коли символіку «Z» і «V» не забороняється використовувати з легітимною метою, що не мають ознак пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, а саме: в експозиціях музеїв, тематичних виставках, бібліотечних фондах; у процесі наукової діяльності, в тому числі під час наукових досліджень; під час викладення або реконструкції (зокрема історичної) історичних подій; у посібниках і підручниках, які використовуються у навчальному, навчально-виховному та освітньому процесах», – пояснив народний депутат.

До того ж, закон забороняє утворення і діяльність громадських об’єднань, мета або дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни. У символіці громадських об’єднань також заборонено використовувати символіку воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну.

Нагадаємо, законопроєкт №7214 забороняє використання латинських літер “Z”, “V” окремо (без правомірного контексту або в контексті виправдання збройної агресії) або шляхом заміни цими літерами кириличних літер «З», «С», «В», «Ф» чи інших літер в окремих словах з візуальним акцентом на цих літерах пропонується визнати символікою військового вторгнення росії в Україну.

А також визнає рф державою-терористом, однією з цілей політичного режиму якої є державний геноцид українського народу, фізичне знищення, масові вбивства громадян України, вчинення міжнародних злочинів проти цивільного населення, використання заборонених методів війни, руйнування цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, створення штучних гуманітарних катастроф в окремих регіонах України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy