Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР ухвалила закон про молодіжну політику: що зміниться в житті молоді

  • 5259
  • 1
ВР ухвалила закон про молодіжну політику: що зміниться в житті молоді

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт №3718 про основні засади молодіжної політики. Він дасть молоді реальні інструменти для участі в політичному житті, посилить співпрацю між молоддю та владою задля вирішення проблем молоді та запровадить фінансування молодіжних проєктів через окремий фонд.

«Нарешті відбувся історичний момент в оновленні молодіжного законодавства, що не змінювалось понад 20 років. Прийнятий закон докорінно змінює підходи в молодіжній політиці та впроваджує пряму фінансову підтримку ідей та ініціатив молоді від держави», – розповів співавтор законопроєкту, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко.

Ухвалений законопроєкт передбачає:

  1. Участь молоді у прийнятті рішень. На державному рівні – через Національну раду з питань молоді, на місцевому – через молодіжні ради та радників з питань молоді.
  2. Розвиток інфраструктури молодіжної роботи. Розширення мережі молодіжних центрів та просторів, закріплення на законодавчому рівні поняття «молодіжний працівник», який буде ментором для молоді.
  3. Створення Українського молодіжного фонду для прямої грантової підтримки молоді від держави. Взяти грант на проєкт зможуть і фізичні особи, чого не було раніше. Також підтримуватимуть молодіжні організації.

Крім того, завдяки закону визнають вуличні культури на державному рівні (паркур, стрітбол, хіпхоп, стрітарт). Це дасть поштовх для їхнього розвитку, а також дозволить отримувати підтримку від держави.

Детальніше про те, які зміни у молодіжному законодавстві заплановані на 2021 рік та які реформи для молоді вже реалізовані, читайте за посиланням: https://sluga-narodu.com/molodizhka-reformy/

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія Тресов
Наталія Тресов
3 роки тому

Гарні новини. Буде нова модель управління державою. Будуть позитивні зміни. Дорогу молоді!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy